Jsme Akcenta

  SPECIALISTA

  Jsme specialistou na devizové operace a největší platební institucí ve střední Evropě. Úzce se specializujeme na směnu měn, zahraniční platby a zajišťovací obchody pro klienty z řad firem a institucí. Své služby přímo nabízíme klientům na trzích v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Německu. Od roku 2021 jsme členem skupiny Raiffeisen Bank International, což nám poskytuje stabilitu a prostor pro růst a inovace.

  ZAMĚSTNAVATEL

  Finanční byznys nabízí pestrou nabídku pracovního uplatnění a věříme, že si u nás každý přijde na své. V roce 2023 jsme překročili hranici 130 zaměstnanců a stále rosteme. Přesto se nám daří zachovat neformální pracovní atmosféru a přátelské prostředí. Jsme hrdí na to, že nás naši zaměstnanci hodnotí jako férového zaměstnavatele a na své práci si nejvíce chválí vysokou míru autonomie. Těšit se u nás můžete také na pravidelné firemní akce všeho druhu. Přesvědčte se sami na našem Instagramu!

  Zaujala vás některá z aktuálně otevřených pozic? Dejte nám o sobě vědět pomocí odpovědního formuláře níže.

  Můžete se těšit na:

  Jsme Akcenta
  Icon of benefit

  Týden zaslouženého odpočinku navíc

  Icon of benefit

  Sick days pro zahnání přicházející nemoci

  Icon of benefit

  Příspěvek na stravování za každý odpracovaný den

  Icon of benefit

  Zvýhodněné volání či neomezená data pro vás i vaše blízké

  Icon of benefit

  Příspěvek na aktivity, u kterých si můžete zasportovat či odpočinout

  Icon of benefit

  Zajímavé vzdělávací akce a firemní výuka angličtiny

  Icon of benefit

  Firemní akce plné zábavy pro seznámení se s kolektivem

  Icon of benefit

  Skvělá lokalita v centru HK blízko autobusového a vlakového nádraží

  Seznam pracovních nabídek:

  Žádné pracovní nabídky

  Job form image

  Zašlete nám svůj životopis

  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image

  Informace o zpracování osobních údajů potenciálních zaměstnanců / obchodních zástupců dle GDPR:

  Tímto si Vás dovolujeme informovat o zpracování osobních údajů týkajících se Vaší osoby zpracovávaných společností AKCENTA CZ a.s., se sídlem Praha 1, Salvátorská 913/8, PSČ 110 00, Česká republika, kontaktní adresa Nerudova 1361/31, 500 02 Hradec Králové, Česká republika, tel: +420 498 777 770, e-mail: info@akcenta.eu (dále také jako „správce“). Rovněž Vás chceme informovat o Vašich právech souvisejících s tímto zpracováním. Správce má oprávněný zájem zpracovávat Vaše osobní údaje obsažené v životopisu a motivačním dopisu za účelem provedení výběru z uchazečů o pracovní místo. Vaše údaje nejsou předávány třetím stranám a jsou smazány 12 měsíců po skončení výběrového řízení.

  Vaše práva:

  Máte právo požadovat od správců přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, jakož i právo na přenositelnost údajů. Máte také právo podat stížnost u dozorového úřadu a v případě podezření, že zpracování osobních údajů je v rozporu s ochranou Vašeho soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, máte právo požádat správce o vysvětlení a o odstranění vzniklého stavu.

  Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů:

  • E-mailová adresa: dpo@akcenta.eu
  • Poštovní adresa: AKCENTA CZ a.s., Nerudova 1361/31, 500 02 Hradec Králové, Česká republika
  • Další kontaktní údaje naleznete zde v sekci ochrana osobních údajů.