Devizové obchody

Nejvýhodnější devizové kurzy, individuální řešení, rychlost a spolehlivost při realizaci devizových obchodů (směny měn).

  • Individuální nabídka pro každého klienta.
  • Výrazně výhodnější kurzy oproti kurzovním lístkům bank.
  • V nabídce máme všechny standardní měny:
  • CZK, EUR, USD, GBP, CHF, PLN, CAD, DKK, NOK, SEK, AUD, JPY, HUF, CNY, RON, TRY, BGN
  • Realizaci směny provedeme ihned.
  • Směnu měn provádíme zdarma.
  • Obchod lze uzavřít jednoduše telefonicky nebo přes Online Broker.
Test intro image

Jak se tvoří směnné kurzy

Perfektní prodejní hodnota měny

Perfektní nákupní hodnota měny

Prodej

Nákup

Mezibankovní trh

Prodej

Nákup

Nejlepší kurzy na trhu

Prodej

Nákup

Bankovní nabídky

Prodej

Nákup

Kurzovní lístky

Průměrná úspora našich klientů je
 CZK/rok

Jak probíhají devizové obchody?

1. Kontakt s klientem

Klient zavolá FX Sales Dealerovi Akcenty nebo se přihlásí do aplikace Online Broker, kde se dozví svůj aktuální kurz.

2. Akceptace nabídnutého kurzu

Klient odsouhlasí nabídnutý kurz obchodovaného devizového páru, případně zadá i platební příkaz, kam mají být prostředky zaslány.

3. Převod prostředků

Klient obdrží emailem konfirmaci s platebními instrukcemi, na jejímž základě provede platbu na vázaný účet společnosti Akcenta.

4. Vypořádání obchodu

Obratem po připsání finančních prostředků na vázaný účet Akcenty proběhne vypořádání obchodu, kdy bez poplatků provedeme směnu v dohodnutém kurzu.

5. Připsání / Odeslání směněné částky

Připíšeme vám směněnou částku na váš interní platební podúčet nebo přímo zašleme na vašeho obchodního partnera dle zadaných platebních instrukcí.

Naše kurzy

Grafy měn

Nákup

Prodej

Zobrazené hodnoty jsou pouze orientační, pro aktuální kurz volejte na číslo: +420 498 777 777. Vaše aktuální kurzy si můžete kdykoli zjistit v Online Broker.

Devizové obchody v Akcentě

V Akcentě nabízíme nejen směnu měn, ale i pokročilé služby platebního styku pro efektivní převody finančních prostředků do zahraničí i ze zahraničí. Naše služby jsou navrženy tak, aby vám pomohly ušetřit náklady a zrychlily převod prostředků. Pro podrobnější přehled našich sazeb doporučujeme využít náš sazebník.

Zahraniční platby

Zahraniční i domácí platby prostřednictvím Akcenty jsou rychlé, spolehlivé a levné. Můžete je provádět v 17 měnách. Představují citlivou alternativu k platbám prováděným přes banky.

Devizové obchody

Nejvýhodnější kurzy pro firmy, individuální řešení, rychlost a spolehlivost při realizaci devizových obchodů (směny měn). Každému klientovi nabízíme optimální řešení, které bude vyhovovat jeho potřebám.

Zajištění kurzového rizika

Zajištění proti nepříznivým pohybům směnného kurzu již od částky 10 000 EUR nebo jejího ekvivalentu v jiné měně. Poskytujeme i malým firmám, bez poplatku, individuálně a přesně na míru.

Více o obchodování

Naši obchodní zástupci

Chcete řešení na míru, rychlost nebo naprostou spolehlivost při realizaci devizových obchodů? Kontaktujte naše obchodní zástupce.

Příručky k účtování služeb

Připravili jsme pro Vás instrukce, jak správně účtovat výnosy a náklady z finančních derivátů, které u nás můžete využívat.

K realizaci platebních transakcí se směnou měn nás opravňuje licence platební instituce. Forwardové obchody poskytujeme na základě licence pro obchodování s cennými papíry (Rozhodnutí České národní banky o povolení k činnosti obchodníka s cennými papíry v rozsahu hlavních investičních služeb – podle § 4 odst. 2 písm. a), b), c), a doplňkové investiční služby – podle § 4 odst. 3 písm. a). Vydání těchto licencí předcházely kontroly a prokazování způsobilosti k této činnosti, kdy ČNB stanovuje přísná kritéria pro držitele licencí a její dodržování pravidelně kontroluje.