Devizové obchody

  Nejvýhodnější devizové kurzy, individuální řešení, rychlost a spolehlivost při realizaci devizových obchodů (směny měn).

  • Individuální nabídka pro každého klienta.
  • Výrazně výhodnější kurzy oproti kurzovním lístkům bank.
  • V nabídce máme všechny standardní měny:
  • CZK, EUR, USD, GBP, CHF, PLN, CAD, DKK, NOK, SEK, AUD, JPY, HUF, CNY, RON, TRY, BGN
  • Realizaci směny provedeme ihned.
  • Směnu měn provádíme zdarma.
  • Obchod lze uzavřít jednoduše telefonicky nebo přes Online Broker.
  Image

  Naše kurzy

  Měna

  Nákup

  Prodej

  Zobrazené hodnoty jsou pouze orientační, pro aktuální kurz volejte na číslo: +420 498 777 777. Vaše aktuální kurzy si můžete kdykoli zjistit v Online Broker.

  Jak se tvoří směnné kurzy

  Perfektní prodejní hodnota měny

  Perfektní nákupní hodnota měny

  Prodej

  Nákup

  Mezibankovní trh

  Prodej

  Nákup

  Nejlepší kurzy na trhu

  Prodej

  Nákup

  Bankovní nabídky

  Prodej

  Nákup

  Kurzovní lístky

  Průměrná úspora našich klientů je
  0
   CZK/rok

  Jak probíhají devizové obchody?

  1. Kontakt s klientem

  Klient zavolá FX Sales Dealerovi Akcenty nebo se přihlásí do aplikace Online Broker, kde se dozví svůj aktuální kurz.

  2. Akceptace nabídnutého kurzu

  Klient odsouhlasí nabídnutý kurz obchodovaného devizového páru, případně zadá i platební příkaz, kam mají být prostředky zaslány.

  3. Převod prostředků

  Klient obdrží emailem konfirmaci s platebními instrukcemi, na jejímž základě provede platbu na vázaný účet společnosti Akcenta.

  4. Vypořádání obchodu

  Obratem po připsání finančních prostředků na vázaný účet Akcenty proběhne vypořádání obchodu, kdy bez poplatků provedeme směnu v dohodnutém kurzu.

  5. Připsání / Odeslání směněné částky

  Připíšeme vám směněnou částku na váš interní platební účet nebo přímo zašleme na vašeho obchodního partnera dle zadaných platebních instrukcí.

  Devizové obchody v Akcentě

  V Akcentě nabízíme nejen směnu měn, ale i pokročilé služby platebního styku pro efektivní převody finančních prostředků do zahraničí i ze zahraničí. Naše služby jsou navrženy tak, aby vám pomohly ušetřit náklady a zrychlily převod prostředků. Pro podrobnější přehled našich sazeb doporučujeme využít náš sazebník.

  Zahraniční platby

  Zahraniční i domácí platby prostřednictvím Akcenty jsou rychlé, spolehlivé a levné. Můžete je provádět v 17 měnách. Představují citlivou alternativu k platbám prováděným přes banky.

  Více informací
  Devizové obchody

  Nejvýhodnější kurzy pro firmy, individuální řešení, rychlost a spolehlivost při realizaci devizových obchodů (směny měn). Každému klientovi nabízíme optimální řešení, které bude vyhovovat jeho potřebám.

  Více informací
  Zajištění kurzového rizika

  Zajištění proti nepříznivým pohybům směnného kurzu již od částky 10 000 EUR nebo jejího ekvivalentu v jiné měně. Poskytujeme i malým firmám, bez poplatku, individuálně a přesně na míru.

  Více informací

  Více o obchodování

  Naši obchodní zástupci

  Chcete řešení na míru, rychlost nebo naprostou spolehlivost při realizaci devizových obchodů? Kontaktujte naše obchodní zástupce.

  Více informací
  Příručky k účtování služeb

  Připravili jsme pro Vás instrukce, jak správně účtovat výnosy a náklady z finančních derivátů, které u nás můžete využívat.

  K realizaci platebních transakcí se směnou měn nás opravňuje licence platební instituce. Forwardové obchody poskytujeme na základě licence pro obchodování s cennými papíry (Rozhodnutí České národní banky o povolení k činnosti obchodníka s cennými papíry v rozsahu hlavních investičních služeb – podle § 4 odst. 2 písm. a), b), c), a doplňkové investiční služby – podle § 4 odst. 3 písm. a). Vydání těchto licencí předcházely kontroly a prokazování způsobilosti k této činnosti, kdy ČNB stanovuje přísná kritéria pro držitele licencí a její dodržování pravidelně kontroluje.