Kurz libry (GBP)

  Nejlepší směnné kurzy britské libry

  Britská libra, oficiálně známá jako pound sterling, je jednou z nejstarších a nejstabilnějších měn na světě. Její historie sahá až do 8. století, kdy původně představovala hodnotu určité váhy stříbra. Dnes je britská libra nejen symbolem finanční síly a stability, ale také důležitou měnou ve světovém měnovém systému.

  Ve společnosti Akcenta rozumíme důležitosti britské libry v mezinárodním obchodě a financích. Proto svým klientům nabízíme možnost zahraničních plateb v této prestižní měně. Ať už potřebujete nakoupit nebo prodat libovolné množství britských liber, jsme zde, abychom vám pomohli.

  Nákup a prodej britských liber bez poplatků

  Výměna britských liber nebyla nikdy jednodušší. V Akcentě vyměňujeme měny okamžitě a nejlépe - zcela zdarma. Bez ohledu na velikost transakce nabízíme rychlé a efektivní služby bez skrytých poplatků.

  Individuální přístup a podmínky

  Chápeme, že každá transakce je jedinečná, a proto nabízíme individuální podmínky, které jsou přizpůsobeny velikosti vaší transakce. Naším cílem je poskytnout vám co nejlepší obchodní zkušenosti, a to znamená být flexibilní a přizpůsobit naše služby vašim konkrétním potřebám. Zajímá vás více? Kontaktujte nás nebo volejte na telefonní číslo +420 498 777 770.

  Naše kurzy

  Měna

  Nákup

  Prodej

  Zobrazené hodnoty jsou pouze orientační, pro aktuální kurz volejte na číslo: +420 498 777 777. Vaše aktuální kurzy si můžete kdykoli zjistit v Online Broker.

  Preview image of the article
  Týdenní zprávy 03.06.2024 - 07.06.2024

  Koruna vůči euru ve druhé polovině tohoto týdne posílila pod hladinu 24,60 CZK/EUR a nachází již na dohled letošnímu maximu ze začátku ledna.

  Prečíst článek

  Preview image of the article
  Týdenní zprávy 27.05.2024 - 31.05.2024

  ČR: Hrubý domácí produkt v 1. čtvrtletí podle zpřesněného odhadu +0,3 % k/k a +0,2 % r/r.

  Prečíst článek

  Preview image of the article
  Týdenní zprávy 20.05.2024 - 24.05.2024

  V průběhu tohoto týdne dolar pozvolna posiloval a umazával tak ztráty z prvních třech květnových týdnů.

  Prečíst článek

  Preview image of the article
  Týdenní zprávy 13.05.2024 - 17.05.2024

  Spotřebitelské ceny v dubnu vzrostly o 0,7 % m/m a o 2,9 % r/r.

  Prečíst článek

  54 000+ zákazníků na 6 trzích

  Přes 25 let zkušeností

  100+ obchodních zástupců

  Zahranicní platební styk

  Zahraniční i domácí platby prostřednictvím Akcenty jsou rychlé, spolehlivé a levné. Můžete je provádět v 17 měnách. Představují citlivou alternativu k platbám prováděným přes banky.

  Více informací
  Devizové obchody

  Nejvýhodnější kurzy pro firmy, individuální řešení, rychlost a spolehlivost při realizaci devizových obchodů (směny měn). Každému klientovi nabízíme optimální řešení, které bude vyhovovat jeho potřebám.

  Více informací
  Zajištění kurzového rizika

  Zajištění proti nepříznivým pohybům směnného kurzu již od částky 10 000 EUR nebo jejího ekvivalentu v jiné měně. Poskytujeme i malým firmám, bez poplatku, individuálně a přesně na míru.

  Více informací