Ať jste kdekoliv, jsme Vám jednoduše k službám!

Jak se stát klientem?
  1. Sjednejte si schůzku s naším obchodním zástupcem na info@akcenta.eu, telefonicky na +420 498 7777 770 nebo prostřednictvím online formuláře.

  2. Obchodní zástupce vám poskytne veškeré informace a s vámi uzavře Rámcovou smlouvu.

  3. Po uzavření Rámcové smlouvy je služba automaticky aktivována a můžete ji začít využívat.

Jak se přihlásit?
  1. Vstup do naší OLB aplikace je k dispozici na www.olb.eu nebo ho najdete v hlavní nabídce v pravém horním rohu.
  2. Po zadání požadované kombinace identifikačních údajů (uživatelského jména a hesla) je na Váš mobilní telefon odeslán unikátní číselný kód, který má omezenou časovou platnost.
  3. Přihlášení do aplikace probíhá okamžitě po zadání číselného kódu. Tím je minimalizována možnost neoprávněného přístupu na Váš účet a jeho zneužití.

54 000+ zákazníků na 6 trzích

Přes 25 let zkušeností

100+ obchodních zástupců

Zahraniční platby

Zahraniční i domácí platby prostřednictvím Akcenty jsou rychlé, spolehlivé a levné. Můžete je provádět v 17 měnách. Představují citlivou alternativu k platbám prováděným přes banky.

Devizové obchody

Nejvýhodnější kurzy pro firmy, individuální řešení, rychlost a spolehlivost při realizaci devizových obchodů (směny měn). Každému klientovi nabízíme optimální řešení, které bude vyhovovat jeho potřebám.

Zajištění kurzového rizika

Zajištění proti nepříznivým pohybům směnného kurzu již od částky 10 000 EUR nebo jejího ekvivalentu v jiné měně. Poskytujeme i malým firmám, bez poplatku, individuálně a přesně na míru.