Kurz forintu (HUF)

  Nejlepší kurzy maďarského forintu - HUF

  Maďarský forint (zkráceně jen forint) je maďarská měna. V Maďarsku se běžně užívá zkratka Ft. Jeden forint sestává ze sta fillérů. Dnes forint nejenže představuje maďarskou ekonomiku, ale také hraje klíčovou roli v regionálních finančních transakcích, což odráží jeho stále rostoucí význam v globální ekonomice.

  V Akcentě rozumíme důležitosti forintu v mezinárodním obchodě a poskytujeme komplexní služby pro transakce v této měně. Ať už potřebujete nakoupit nebo prodat forinty, náš tým je připraven vám pomoci s vašimi potřebami v oblasti zahraničního obchodu.

  Nákup a prodej forintu bez poplatků

  Při obchodování s maďarskými forinty klade Akcenta důraz na rychlost a pohodlí. Realizujeme směny okamžitě a bez jakýchkoliv poplatků. Tento přístup umožňuje našim klientům flexibilně reagovat na tržní příležitosti a optimalizovat své finanční transakce.

  Rychlé a flexibilní zahraniční platby

  Věříme, že každý obchod je jedinečný a zaslouží si individuální přístup. V Akcentě nabízíme transakce s forinty s podmínkami, které jsou přizpůsobeny objemu vaší transakce. Tento personalizovaný přístup zajišťuje, že obchodní podmínky budou vždy odpovídat vašim konkrétním potřebám a cílům.

  Naše kurzy

  Měna

  Nákup

  Prodej

  Zobrazené hodnoty jsou pouze orientační, pro aktuální kurz volejte na číslo: +420 498 777 777. Vaše aktuální kurzy si můžete kdykoli zjistit v Online Broker.

  Preview image of the article
  Ranní zprávy 24.06.2024

  Ranní zprávy 24.06.2024 Kompozitní index PMI v červnu dle předběžného odhadu klesl na 50,8 b.

  Prečíst článek

  Preview image of the article
  Týdenní zprávy 17.06.2024 - 21.06.2024

  Koruně se v tomto týdnu nedařilo a oslabovala. Jedním z možných vysvětlení je blížící se zasedání bankovní rady České národní banky.

  Prečíst článek

  Preview image of the article
  Ranní zprávy 21.06.2024

  Ranní zprávy 21.06.2024: Koruna se vůči euru ve čtvrtek pohybovala v okolí hladiny 24,90 CZK/EUR, když obchodování lehce pod touto hladinou převažovalo.

  Prečíst článek

  Preview image of the article
  Ranní zprávy 20.06.2024

  Ranní zprávy 20.06.2024 Běžný účet platební bilance skončil v dubnu přebytkem ve výši 34,4 mld. eur.

  Prečíst článek

  54 000+ zákazníků na 6 trzích

  Přes 25 let zkušeností

  100+ obchodních zástupců

  Zahranicní platební styk

  Zahraniční i domácí platby prostřednictvím Akcenty jsou rychlé, spolehlivé a levné. Můžete je provádět v 17 měnách. Představují citlivou alternativu k platbám prováděným přes banky.

  Více informací
  Devizové obchody

  Nejvýhodnější kurzy pro firmy, individuální řešení, rychlost a spolehlivost při realizaci devizových obchodů (směny měn). Každému klientovi nabízíme optimální řešení, které bude vyhovovat jeho potřebám.

  Více informací
  Zajištění kurzového rizika

  Zajištění proti nepříznivým pohybům směnného kurzu již od částky 10 000 EUR nebo jejího ekvivalentu v jiné měně. Poskytujeme i malým firmám, bez poplatku, individuálně a přesně na míru.

  Více informací