Představenstvo společnosti

  Image

  Představenstvo společnosti

  Úzce se specializujeme na směnu měn, zahraniční platby a termínové obchody pro firmy. Díky maximální efektivitě při poskytování našich služeb můžeme klientům nabídnout nejlepší devizové kurzy, výraznou úsporu při realizaci zahraničních plateb a jistotu při využití termínových obchodů. Mezi další výhody, které naši klienti oceňují, patří zejména rychlost poskytování služeb a spolehlivost spolu s maximálním zabezpečením.

  Naše představenstvo se zaměřuje na strategický rozvoj, odpovědné řízení a transparentnost, což jsou klíčové faktory úspěchu v dynamickém světě měnových transakcí.

  Image

  Jacek Jurczynski

  Předseda představenstva

  Jacek Jurczynski je předsedou představenstva společnosti Akcenta CZ, kde zúročuje své rozsáhlé zkušenosti z finančního sektoru. Před svým nástupem do Akcenty působil jako ředitel pro kapitálové trhy ve vídeňské Raiffeisen Bank International. Dříve zastával vedoucí pozice v renomovaných institucích jako mBank, BGK, Goldman Sachs a BPH.

  Jacek má magisterský titul v oboru finance a bankovnictví z Vysoké školy ekonomické ve Varšavě. Ve svém volném čase se věnuje cyklistice a je vášnivým hokejovým fanouškem. Jeho odborné znalosti a vedení jsou klíčovými faktory pro další růst a úspěch společnosti Akcenta.

  Image

  Patrik Biňovský

  Místopředseda představenstva

  Patrik Biňovský je finančním ředitelem a místopředsedou představenstva Akcenty CZ, kde kromě financí zodpovídá také za risk management. Má více než deset let zkušeností v bankovním sektoru, z toho přes pět let řídil inovace v Raiffeisenbank, kde se podílel na strategických projektech, jako byla fúze retailové části Citibank nebo banky Zuno. Patrik získal titul MBA na Carlson School of Management na University of Minnesota.

  Ve svém volném čase se věnuje triatlonu, své rodině a pořádání běžeckých závodů. Je také zakladatelem startupu Unalanu, platformy pro organizaci lidí s podobnými zájmy, nejen sportovními. Patrik si klade za cíl zúročit své bohaté zkušenosti v Akcentě a spolu s týmem ji provést transformací v digitálního lídra na poli nebankovních poskytovatelů platebních služeb.

  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image

  54 000+ zákazníků na 6 trzích

  Přes 25 let zkušeností

  100+ obchodních zástupců

  Zahraniční platby

  Zahraniční i domácí platby prostřednictvím Akcenty jsou rychlé, spolehlivé a levné. Můžete je provádět v 17 měnách. Představují citlivou alternativu k platbám prováděným přes banky.

  Více informací
  Devizové obchody

  Nejvýhodnější kurzy pro firmy, individuální řešení, rychlost a spolehlivost při realizaci devizových obchodů (směny měn). Každému klientovi nabízíme optimální řešení, které bude vyhovovat jeho potřebám.

  Více informací
  Zajištění kurzového rizika

  Zajištění proti nepříznivým pohybům směnného kurzu již od částky 10 000 EUR nebo jejího ekvivalentu v jiné měně. Poskytujeme i malým firmám, bez poplatku, individuálně a přesně na míru.

  Více informací